KarmaPhala

Broneeri endale sobiv aeg

Leia endale kalendrist sobiv kuupäev ja kellaaeg
Soovime, et tunneksid end meie juures hästi. Tahame, et tuleksid siia alati rõõmuga tagasi. Selleks, et muuta sinu salongikülastus võimalikult meeldivaks, palun järgi meie HEAD TAVA.
1. Broneerimisel  täida kindlasti kõik nõutud väljad –  sisesta korrektselt oma ees-ja perekonnanimi, e-posti aadress ja/või telefoninumber.
2. Enne salongi külastamist veendu, et su tervis on tipp-topp korras.
3. Teame, et vahel võib ette tulla ootamatusi. Kui hilined 15 minutit, lüheneb sinu broneeritud teenuse aeg samuti veerand tunni võrra. Kui saabud veelgi hiljem, ei saa me garanteerida teenuse toimumist. Tasub meeles pidada, et teenuse eest tuleb ka hilinemise korral tasuda täies ulatuses.
4. Vajadusel saad broneeringut muuta vastavalt vabade aegade olemasolule.
5. Juhul, kui sul ei ole võimalik tulla broneeritud ajal massaaži, siis palun anna sellest meile vähemalt 24 tundi varem teada
6. Online broneeringut saab tühistada vajutades lingile, mille leiad sinu e-posti aadressile saadetud broneeringu kinnitusest.
Saadame Sinu e-posti aadressile broneeringu kinnituse ning tuletame Sulle ka kokkulepitud külastuse aja meelde samal päeval sms vahendusel. Kui broneerimine ei õnnestu, siis kirjuta meile aadressil info@karmaphala.ee ning teeme broneeringu koos Sinuga.

 

Sinu  rahulolu on meile väga oluline. Oleme väga tänulikud, kui jagad pärast teenuse kasutamist meiega tagasisidet oma salongikogemuse kohta. See info aitab meil paremini mõista sinu ootusi, lootusi ja vajadusi.