KarmaPhala

Psühholoogiline nõustamine

Tänapäeva kiire elutempoga muutuvas maailmas on üha rohkematel inimestel vaja turvalist ja usaldusväärset kohta või inimest, kellega jagada oma elu muresid, küsimusi või ka rõõme. Nõustamine on kõigile ja erinevates eluetappides vajavad seda meist paljud. Meie eesmärgiks on olla Sulle, Su perele või Grupile toeks iseenda ja oma probleemide mõistmisel ning sõnastamisel. Aitame Sul seada realistlikud eesmärgid ning otsime Sinuga koos just Sulle sobivamaid lahendusi.  Kuna tegutseme heaolu salongina, siis ei pea pelgama “mis siis kui keegi mind näeb” olukorda. Meie salongi ja seansi õhkkond on usalduslik, hinnanguvaba, konfidentsiaalne ning pühendub 100% ainult Sinule.

 

Näiteid teemadest, millega võid meie poole pöörduda:
Pereprobleemid, depressioon, ärevus, erinevad hirmud, madal enesehinnang, rahulolematus iseeenda või elu endaga, somaatilised probleemid, enesetapumõtted, erinevad sõltuvusprobleemid, vägivald ja viha, traumaatilised kogemused, lein, mured lastega, suhtlemisraskused jne.

 

Sa ei ole enam oma murega üksi. Tule ja leiame koos parima lahenduse.
Broeeri aeg nõustamiseksBroeeri aeg nõustamiseks
KarmaPhala

Tutvu meie nõustajatega

Diana Paulberg

Psühholoog/Psühhoterapeut

 

Huvi inimese sisemaailma vastu viis mind 2013- 2014 aastal analüütilise psühholoogia sissejuhatavale kursusel ning seejärel osalesin 2015 aastal liivateraapia koolitusel. Alates 2016 aastast kuni käesoleva ajani olen Rahvusvahelise Analüütilise Psühholoogia Assotsiatsiooni ( IAAP) poolt aktsepteeritud jungiaanliku psühhoanalüütiku/ analüütilise psühhoterapeudi väljaõppes. Töötan klientidega alates 2017 aastast.
Sõltuvalt kliendi vajadustest ja soovidest pakun individuaalset konsultatsiooni, psühholoogilist nõustamist ja analüütilist psühhoteraapiat. Mis on nende erinevus? Konsultatsiooni eesmärk on aidata kliendil jõuda selgusele oma vajadustes. Võtmesõnaks on kliendi teadlik valik edasiste otsuste langetamiseks. Konsultatsioon on üldjuhul iga nõustamisprotsessi esimene samm. Psühholoogilise nõustamise eesmärk on toetada inimese toimetulekut, parandada heaolu, leevendada pingeid, lahendada kriise ja probleeme. Nõustamisprotsess keskendub tavaliselt kindla probleemi või probleemideringi lahendamisele ning on ajaliselt lühem kui analüüs.
Analüütiline psühhoteraapia põhineb Carl Gustav Jungi ideedel inimpsüühika olemuse ja toimimise kohta. Psühhoteraapia on nõustamisest sügavam ning intensiivsem töövorm, kus analüüsitakse ning töötatakse läbi traumaatilised lapsepõlvekogemused, jõutakse selgusele, kuidas inimene iseendast ja oma suhetest mõtleb. Jungiaanlik analüüs viib eneseteadlikkuse kasvule ning tugevdab inimese enda ressursse eluraskustega toimetulekul.
Oled oodatud nõustamisele või teraapiasse kui sind vaevab näiteks ärevus, depressioon, stress, une- või meeleoluhäired, enesehinnanguprobleemid, probleemid suhetes, sõltuvusprobleemid, lein, traumaatilised sündmused minevikust, psühhosomaatilised häired, mured lähedastega jms. Samuti kui soovid iseennast avastada ja oled enesearengu teel või sul on mistahes muu vaimne teema, millele otsid lahendust.

 


E-post: diana@karmaphala.ee
Broeeri aeg nõustamiseksBroeeri aeg nõustamiseks
KarmaPhala

Nõustamise hinnakiri

35 EUR / seanss
Psühholoogiline nõustamine, korduvvisiit

kuni 60 minutit

Broeeri aeg nõustamiseksBroeeri aeg nõustamiseks