KarmaPhala

Nõustamine - kogemus ja psühholoogiline

Tänapäeva kiire elutempoga muutuvas maailmas on üha rohkematel inimestel vaja turvalist ja usaldusväärset kohta või inimest, kellega jagada oma elu muresid, küsimusi või ka rõõme. Nõustamine on kõigile ja erinevates eluetappides vajavad seda meist paljud. Meie eesmärgiks on olla Sulle, Su perele või Grupile toeks iseenda ja oma probleemide mõistmisel ning sõnastamisel. Aitame Sul seada realistlikud eesmärgid ning otsime Sinuga koos just Sulle sobivamaid lahendusi.  Kuna tegutseme heaolu salongina, siis ei pea pelgama “mis siis kui keegi mind näeb” olukorda. Meie salongi ja seansi õhkkond on usalduslik, hinnanguvaba, konfidentsiaalne ning pühendub 100% ainult Sinule.

 

Näiteid teemadest, millega võid meie poole pöörduda:
Pereprobleemid, depressioon, ärevus, erinevad hirmud, madal enesehinnang, rahulolematus iseeenda või elu endaga, somaatilised probleemid, enesetapumõtted, erinevad sõltuvusprobleemid, vägivald ja viha, traumaatilised kogemused, lein (lapse või lähedase kaotus), mured lastega, suhtlemisraskused jne.

 

Sa ei ole enam oma murega üksi. Tule ja leiame koos parima lahenduse.
Broeeri aeg nõustamiseksBroeeri aeg nõustamiseks
KarmaPhala

Tutvu meie nõustajatega

Diana Paulberg

Psühholoog/Psühhoterapeut

 

Huvi inimese sisemaailma vastu viis mind 2013- 2014 aastal analüütilise psühholoogia sissejuhatavale kursusel ning seejärel osalesin 2015 aastal liivateraapia koolitusel. Alates 2016 aastast kuni käesoleva ajani olen Rahvusvahelise Analüütilise Psühholoogia Assotsiatsiooni ( IAAP) poolt aktsepteeritud jungiaanliku psühhoanalüütiku/ analüütilise psühhoterapeudi väljaõppes. Töötan klientidega alates 2017 aastast.
Sõltuvalt kliendi vajadustest ja soovidest pakun individuaalset konsultatsiooni, psühholoogilist nõustamist ja analüütilist psühhoteraapiat. Mis on nende erinevus? Konsultatsiooni eesmärk on aidata kliendil jõuda selgusele oma vajadustes. Võtmesõnaks on kliendi teadlik valik edasiste otsuste langetamiseks. Konsultatsioon on üldjuhul iga nõustamisprotsessi esimene samm. Psühholoogilise nõustamise eesmärk on toetada inimese toimetulekut, parandada heaolu, leevendada pingeid, lahendada kriise ja probleeme. Nõustamisprotsess keskendub tavaliselt kindla probleemi või probleemideringi lahendamisele ning on ajaliselt lühem kui analüüs.
Analüütiline psühhoteraapia põhineb Carl Gustav Jungi ideedel inimpsüühika olemuse ja toimimise kohta. Psühhoteraapia on nõustamisest sügavam ning intensiivsem töövorm, kus analüüsitakse ning töötatakse läbi traumaatilised lapsepõlvekogemused, jõutakse selgusele, kuidas inimene iseendast ja oma suhetest mõtleb. Jungiaanlik analüüs viib eneseteadlikkuse kasvule ning tugevdab inimese enda ressursse eluraskustega toimetulekul.
Oled oodatud nõustamisele või teraapiasse kui sind vaevab näiteks ärevus, depressioon, stress, une- või meeleoluhäired, enesehinnanguprobleemid, probleemid suhetes, sõltuvusprobleemid, lein, traumaatilised sündmused minevikust, psühhosomaatilised häired, mured lähedastega jms. Samuti kui soovid iseennast avastada ja oled enesearengu teel või sul on mistahes muu vaimne teema, millele otsid lahendust.

 


E-post: diana@karmaphala.ee
Broeeri aeg nõustamiseksBroeeri aeg nõustamiseks

Eidi Aidla

Kogemusnõustaja

 

Ajavahemikus september 2017 – mai 2018 osalesin MTÜ Avitus kogemusnõustaja väljaõppes. Selle programmi läbinud inimestel on võimalik teha tööd psühholoogiliste probleemide valdkonnas. Muuhulgas ka siis, kui probleemid kaasnevad keeruliste olukordadega, nagu näiteks lein ja lapse kaotus.
Meie elud on inimestevaheliste sündmuste ja tunnete vool, milles meie MINA realiseerub läbi paljude õppetundide ja takistuste ning liigub pidevas andmise ja saamise rütmis. See mõistmine on minuni jõudnud läbi valusa kogemuse, mil noore naisena sain tunda, mis on elu tumedam pool.
Selleks , et Sa mõistaksid, räägin siinkohal ära ka oma loo:
1986 aasta augustikuus, 19-aastase noore naisena, sünnitasin ja ka matsin oma esiklapsed, oma kaksikud pojad. Esimene poeg elas 2 ja teine 5 päeva. Kaotusevalu ei kao iial, kuid sellega koos on võimalik õppida elama. Igal augustikuu 8ndal päeval on meie pere südames kaks pisikest poisikest, kellega meil ei õnnestunud koos veeta ei tunde ega minuteid, sest ajad olid teised. Lohutuseks on vaid pisike kalmuküngas Märjamaa surnuaias. Täna, pea 32 aastat hiljem tean, et just need kaks inglikest panid mind mõistma ning hindama surma ja elu piiripealseid teemasid. Täna, kui olen kolme täiskasvanud tütre ja imetoreda tüdrukutirtsu ning poisipõnni vanaema, pakun tuge nendele peredele , kes on pidanud saatuse tahtel oma lapsest ilma jääma. Oma kogemusest võin öelda, et kõige rohkem, mis sel raskel hetkel vajame on lähedaste, tuttavate ja sõprade poolt mõistmine ning toetus.
Anna palun mulle märku, kui soovid, et ka Sinul oleks see toetav inimene või grupp, kellega aeg-ajalt kohtuda ja oma lugu või tundeid jagada.
Kõigi teie lood on mulle õpetajaks ning seeläbi saame koos aidata ning pakkuda lohutust veel paljudele teistele peredele. KOOS ON KERGEM.

 


E-post: eidi@karmaphala.ee
Telefon: +372 56 833 668
Broeeri aeg nõustamiseksBroeeri aeg nõustamiseks
KarmaPhala

Nõustamise hinnakiri

35 EUR / seanss
Nõustamine

kuni 60 minutit

Broeeri aeg nõustamiseksBroeeri aeg nõustamiseks