KarmaPhala

Nõustamine

Tänapäeva kiire elutempoga muutuvas maailmas on üha rohkematel inimestel vaja turvalist ja usaldusväärset kohta või inimest, kellega jagada oma elu muresid, küsimusi või ka rõõme. Nõustamine on kõigile ja erinevates eluetappides vajavad seda meist paljud. Meie eesmärgiks on olla Sulle, Su perele või Grupile toeks iseenda ja oma probleemide mõistmisel ning sõnastamisel. Aitame Sul seada realistlikud eesmärgid ning otsime Sinuga koos just Sulle sobivamaid lahendusi.  Kuna tegutseme heaolu salongina, siis ei pea pelgama “mis siis kui keegi mind näeb” olukorda. Meie salongi ja seansi õhkkond on usalduslik, hinnanguvaba, konfidentsiaalne ning pühendub 100% ainult Sinule.

 

Näiteid teemadest, millega võid meie poole pöörduda:
Pereprobleemid, depressioon, ärevus, erinevad hirmud, madal enesehinnang, rahulolematus iseeenda või elu endaga, somaatilised probleemid, enesetapumõtted, erinevad sõltuvusprobleemid, vägivald ja viha, traumaatilised kogemused, lein, mured lastega, suhtlemisraskused jne.

 

Sa ei ole enam oma murega üksi. Tule ja leiame koos parima lahenduse.
Broneeri aeg nõustamiseksBroneeri aeg nõustamiseks
KarmaPhala

Tutvu meie nõustajatega

Ilona Veike

Psühholoog/Terapeut/Nõustaja

“Elu on vahel nagu sassis lõngakera, mida tuleb harutama hakata, aga kui lõngaots juba leitud, siis edasi läheb kergemalt…” 

 

Inimene ja erinevates suhtesituatsioonides temaga toimuv on mulle alati huvi pakkunud. Küllap valisin ka oma eriala sellest lähtuvalt. Olen lõpetanud lisaks Tallinna Ülikooli sotsiaalpedagoogika magistriõppele hingehoidja baaskursuse, leina- ja kriisikoolitused, mänguterapeudi väljaõppe, kognitiivkäitumusliku teraapia algkursuse (KKT), loovteraapia kursuse ning omandanud koolitaja litsentsi kasuperede (PRIDE) ning CAP koolitajana, mis tegeleb laste väärkohtlemise ennetusega. Laste ja noortega tegeledes tekkis huvi peresüsteemi kui terviku vastu ning alustasin pereterapeudi väljaõpet. Pereteraapia algkursus on lõpetatud ja jätkan pereterapeutide 2.astme väljaõppes.

 

Mulle meeldib terapeudi ja nõustaja töös kasutada erinevaid loovaid meetodeid (metafoorkaardid, kunst, muusika, liiv) ja kuna mul on väljaõpe eri teraapiatest, siis on võimalik oma niiöelda tööriistakastist just kliendi olukorra jaoks sobiv meetod valida.

 

Lähtun oma töös arvamusest, et iga inimene on koos oma elupagasiga eriline ja väga väärtuslik ning just tema elu raskustes peitub ka tema ressurss. Just rasketest eluetappidest läbi minnes tuleb sageli esile inimese tõeline ilu ja tugevus ning sisemised peidetud jõuvarud.

 

Oled oodatud nõustamisele või teraapiasse kui sind vaevab näiteks ärevus, depressioon, stress, une- või meeleoluhäired, enesehinnanguprobleemid, probleemid suhetes, sõltuvusprobleemid, lein, traumaatilised sündmused minevikust, psühhosomaatilised häired, mured lähedastega jms. Samuti kui oled enesearengu teel ja soovid iseennast avastada või sul on mistahes muu vaimne teema, millele otsid lahendust.

 

Usun, et pole olemas lootusetuid olukordi ja ka kõige pimedamas pimeduses on alati valguskiir paistmas. Vahel on lihtsalt vaja kedagi, kes seda näha aitaks.


 

E-post: ilona@karmaphala.ee
Broneeri aeg nõustamiseksBroneeri aeg nõustamiseks
KarmaPhala

Nõustamise hinnakiri

70 EUR
Pere- ja paarinõustamine

90 minutit

70 EUR
Leina- ja kriisinõustamine

90 minutit

Broneeri aeg nõustamiseksBroneeri aeg nõustamiseks